Varis, bacaklarda deri deri altında çoğunluğu göz ile görülebilen veya parmak dokunuşu ile hissedilebilen kıvrıntılı toplardamar genişlemesidir. Toplumda çok sık görülen bir toplardamar hastalığıdır. Her iki kişiden birinde kılcal varis, her 5-6 kişinin birinde ise büyük varisler vardır. Varisi değerlendirirken ve tedavi planlarken varisi çeşitlerine göre değerlendirmek gerekir.

Genel olarak büyük varisler gerçek anlamda bir hastalıktır. Çünkü büyük varis her zaman bir ana toplardamarda kapak yetmezliği veya yetersizliği sonucu oluşur. Büyük varisler bacaklarda kötü görünüm dışında ağrı, yorgunluk, bacak krampları, ayaklarda yorgunluk, ağırlık, sıcaklık gibi şikayetlere yol açabilir.  Bu nedenle hemen her zamanda tedavi edilmelidir. Ancak bazen özellikle erkeklerde hiç bir şikayet oluşturmaz.  Bacaklarda yeşil renkli 1-2 mm kalınlığında ki varisler orta boy varistir. Bunlara retiküler varis denir. Bunlar genellikle diğer varis türlerinden bağımsızdır ve hastalık olarak kabul edilmeyebilir.  Ağrı sızlama veya kaşıntı oluşturabilir. Ancak çoğunlukla hiç şikayet oluşturmaz. Görüntüsü kişiyi rahatsız ederse tedavi edilebilir. Kılcal varisler özellikle kadınların rahatsızlık duyduğu olduğu varis türüdür.

varis.belirtileri.nelerdir

Çoğu kişi tarafından sadece kozmetik bir sorun gibi algılansa da aslında varisler ayaklarda ağrı, kramp, yorgunluk gibi yakınmalara yol açabilir. Uzun dönemde seyrek olarak ayak yarası, varis kanaması veya varis pıhtılaşması gibi daha büyük sorunlara yol açabilir. Ancak bunların her hastada olmaz. oldukça seyrektir. Bacak varisleri herkeste görülebilir, ancak kalıtsal bir hastalık için ise özellikle  birinci derece akrabalarında varis olanlarda daha sıktır. Bizleri de bu gibi durumlarda tek başımıza bırakmayacak olanlardan antivaris yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilirsiniz.

Antivaris İçeriği ;  Aloe vera sayesinde kullanımı sonrası aynı zamanda rahatlık ve nemde sağlayarak kullanılan bölgeyi maksimum düzeyde hücrelerini yenileyerek nemlendirir.

Antivaris Kullanımı ; Saf su ile karıştırınız trokserutın hücresi deri altı damar içine işleyerek pıhtılaşan kanı dağıtır. Kullanılmadan 15 dakika önce saf su ile karıştırılması gereken bu bileşen uygulandıktan sadece 3 dakika içerisinde sorunlu olan bölgede ki damarlara nufüz eder.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ;  antivaris, antivaris nedir, antivaris kullanımı, antivaris nasıl kullanılır, antivaris içeriği, antivaris içindekiler, antivaris yorumlar, antivaris kullanıcı yorumları, antivaris avrupa sipariş, antivaris avrupadan nasıl sipariş verebilirim, antivaris sipariş ver, antivaris ne kadar, antivaris en uygun, antivaris fiyatı.

f1d86a563dbb086afd20fb11664fa926

Antivaris Avrupa Sipariş ; Amerika, Hoıllanda, Belçika vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Antivaris Türkiye Sipariş ; Amasya, Ankara, İstanbul gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.


Anti Varis Seti Türkiye
Anti Varis Seti Satın Al

Anti Varis Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Anti Varis Seti | Anti Varis Seti Nedir - RSS - Google Sitemap
Anti Varis Seti Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden antivarisseti.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?