Bacaklarda, ellerde, yüz çevresinde, her bölgedeki damar proplemlerinde %91 başarı sağlamayı elde eden Antivaris Seti en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte Türkiye’den sipariş verebilirsiniz.

İçeriği ; İçerisinde ki aloe vera sayesinde kullanımı sonrası ayrıca rahatlık ve nemde sağlayarak kullanılan bölgeyi maksimum düzeyde hücrelerini yenileyerek nemlendirir.

4d2f61f643f1726bb8ed140295a968f3
Kullanımı ;  Sadece saf su ile karıştırılan Trokserutın hücresi deri altı damar içine işleyerek pıhtılaşan kanı dağıtır. Kullanılmadan 15 dakika önce saf su ile karıştırılması gereken bu bileşen uygulandıktan sadece 3 dakika içerisinde sorunlu olan bölgede ki damarlara hücum eder.

btn1
Bununla birlikte herhangi bir kimyasal madde içermediğinden dolayı kan hücreleri tarafından rahatlıkla iyonize edilir.

 

Uyarı 

Karışımı hazırladıktan sonra en geç 15 dakika içerisinde gerekli olan bölgelere uygulanması gerekmektedir. Uygulama sonrası damar çekilmesi ( damar atması) yaşanabilir. Olağan bir sonuçtur. Damara ulaştığını gösterir. Karışım, göz ve özel bölgeler hariç vücudun her tarafında kullanım sağlanabilir. Doğal ürün olduğundan zararsızdır.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ;  antivaris seti, antivaris, varis seti, varis tedavisi, bella antivaris seti, bella antivaris seti kullanımı, bella antivaris seti içeriği, bella antivaris seti nasıl kullanılır, bella antivaris seti içindekiler, bella antivaris seti uyarı, bella antivaris seti dikkat edilmesi gerekenler, bella antivaris seti fiyatı, bella antivaris seti ne kadar, bella antivaris seti en uygun, bella antivaris seti sipariş ver, bella antivaris seti ankara, bella antivaris seti türkiye, bella antivaris seti türkiye sipariş.


Anti Varis Seti Türkiye
Anti Varis Seti Satın Al

Anti Varis Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Anti Varis Seti | Anti Varis Seti Nedir - RSS - Google Sitemap
Anti Varis Seti Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden antivarisseti.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?